Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Zapowiadany atak zimy tradycyjnie zaskoczył...

Główne zdjęcie
Podjazd ul. Sikorskiego, TIR nie może wjechać pod górę

Poruszanie się samochodem po Łomży to nie lada wyzwanie. Padający śnieg skutecznie ogranicza ich przepustowość. Dodatkowo sytuację komplikują awarie świateł sterujących ruchem np. na skrzyżowaniu ulic Legionów z Sikorskiego i Polową oraz ciężarówki, które utknęły nie mogąc wjechać strome podjazdy na ul. Zjazd, Wojska Polskiego i Sikorskiego... Oba mosty na Narwi są teraz zablokowane. Policjanci informują też o kilku kolizjach i stłuczkach oraz jednym wypadku drogowym, które już wydarzyły się w Łomży i najbliższej okolicy.

Tymczasem śnieg w Łomży ma padać do jutr do godziny 6 - 7 rano. Niestety nawet wówczas nie należy spodziewać się gwałtownej poprawy na drogach. śnieg się szybko nie stopi. Zgodnie z zapowiedziami synoptyków po śnieżnej nawałnicy czekają nas siarczyste mrozy. Jutro w ciągu dnia temperatura maksymalnie ma podskoczyć do minus 11 st. C, a w kolejne dni ma być jeszcze zimniej.   

210204100642.gif
Foto: Podjazd ul. Sikorskiego, TIR nie może wjechać pod górę
Foto: Ul. Zjazd, tylko zjeżdżające pojazdy
Foto: Ul. Zjazd, odśnieżanie, w tle TIR blokujący podjazd pod górę
Foto: ul. Zjazd TIR blokujący podjazd pod górę
Foto: Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
Foto: Podjazd ul. Sikorskiego, TIR nie może wjechać pod górę

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę