Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowa Rada Miasta w Łomży później niż inne...

Nie w tym tygodniu, lecz dopiero we wtorek za tydzień, a więc już po drugiej turze wyborów prezydenckich, na pierwszej sesji mają spotkać się nowi radni Łomży. Zwołanie sesji w tym terminie zapowiada Wiesław Grzymała przewodniczący starej Rady Miasta, który zgodnie z prawem zwołuje pierwszą sesję nowo wybranej Rady. - Dziś zwołuję sesję. Odbędzie się ona we wtorek 7 grudnia o godz. 12.00 – mówi Grzymała.

Tymczasem z wyjaśnień Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że pierwsza sesja nowej rady i ślubowanie nowych radnych  powinny odbyć się najpóźniej w ten czwartek.
„Termin 7 dni po ogłoszeniu zbiorczych wyników wyborów do rad na obszarze całego kraju należy liczyć od dnia ogłoszenia obwieszczenia Państwowej Komisji Wyborczej w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej” pisze PKW podkreślając, że „ogłoszenie zbiorczych wyników wyborów do rad nastąpiło w czwartek 25 listopada”, co oznacza że pierwsza sesja rad i sejmików w nowym składzie powinna się odbyć najpóźniej 2 grudnia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę