Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Kluczek i Dobosz zastępcy Czerniawskiego

Główne zdjęcie
Mirosława Kluczek, Grzegorz Napieralski, Mieczysław Czerniawski

Mieczysław Czerniawski (SLD), który z Lechem Kołakowskim (PiS) spotka się w finale wyborów prezydenckich w Łomży przedstawił swoich kandydatów na zastępców prezydenta. Są nimi Mirosława Kluczek i Beniamin Dobosz. - To kandydaci mojego autorstwa. Z nikim ich nie konsultowałem(...) Chcę za te propozycje ponieść indywidualną odpowiedzialność – mówił Czerniawski.

Mirosława Kluczek jest obecnie wicedyrektorem do spraw oświatowych Społeczno-Oświatowego Stowarzyszenia Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży. Jeśli Czerniawski zdobędzie prezydenturę ma odpowiadać za edukację, kulturę, sport i pomoc społeczną.
Beniamin Dobosz, karierę zawodową zaczynał w Urzędzie Wojewódzkim, a później  pracował w bankach w Łomży, teraz jest dyrektorem kolneńskiego oddziału PKO BP. Czerniawski chce mu powierzyć sprawy związane z gospodarką, budżetem i pozyskiwaniem środków.
Podczas spotkania na którym Mieczysław Czerniawski przedstawił kandydatów na swoich zastępców obecny był także szef SLD Grzegorz Napieralski. 
- To jest bardzo odważne i uczciwe wobec wyborców – mówił Napieralski prosząc jednocześnie mieszkańców Łomży aby dali kredyt zaufania „Mieczysławowi i jego drużynie”

210204100642.gif
Foto: Mirosława Kluczek, Grzegorz Napieralski, Mieczysław Czerniawski
Foto:
Foto: Mirosława Kluczek
Foto: Beniamin Dobosz
Foto: Mieczysław Czerniawski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę