Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mama na dwóch gazach

Pijana, bez prawa jazdy, z małym dzieckiem bez wymaganego fotelika – tak 28-letnia kobieta jechała samochodem do szkoły po drugie dziecko. Nie dojechała. Zatrzymali ją wysokomazowieccy policjanci.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Klukowie policjanci do kontroli zatrzymali osobowego forda. Za jego kierownicą siedziała 28-letnia kobieta, od której mundurowi w trakcie rozmowy poczuli woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była nietrzeźwa. Miała 0,8 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że nie ma prawa jazdy. Dodatkowo w trakcie sprawdzania pojazdu funkcjonariusze zauważyli, że pomiędzy przednim fotelem, a tylną kanapą auta schowane jest dziecko. Wtedy wyszło na jaw, że 28-latka kazała swojemu 3-letniemu synkowi ukryć się przed policjantami, gdyż jechał on bez wymaganego fotelika. W ten sposób nieodpowiedzialna matka jechała do szkoły po drugie dziecko. Nieodpowiedzialna kobieta ze swojego postępowania będzie tłumaczyła się przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę