Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Nowe stawki opłat zaproponowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży

Dla odbiorców indywidualnych cena wody powinna zostać zwiększona o 6 groszy, dla pozostałych – o 4 grosze. Mieszkańcy nie powinni odczuć podwyżki, bo MPWiK chce zmniejszyć jednocześnie o 8 groszy cenę za metr sześcienny odprowadzanych ścieków. Dla odbiorcy zmiany oznaczają i tak obniżkę – biorąc łącznie wodę i ścieki – o 2 grosze na metrze sześciennym.


Burzliwa dyskusja na temat nowych stawek za wodę w Łomży toczyła się na poprzedniej sesji Rady Miejskiej. Czy miasto zaakceptuje propozycje MPWiK-u – okaże się w najbliższą środę. Tego dnia odbędzie się sesja Rady Miejskiej Łomży, podczas której przewidziano głosowanie w sprawie uchwalenia nowych taryf za wodę i ścieki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę