Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Ratowali kotka...

Nietypową akcję ratunkowa podejmowali wczoraj łomżyńscy strażacy. Z szybu wentylacyjnego jednego z bloków przy ul. Moniuszki musieli wyciągnąć kotka. Zwierzak wpadł do szybu w mieszkaniu na siódmym pietrze, i ugrzązł w nim na wysokości czwartego piętra.

Akcja zakończyła się sukcesem. Jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży aby wydobyć zwierzaka z potrzasku strażacy musieli rozebrać fragment ściany w mieszkaniu na czwartym piętrze. Kot z niecodziennego zdarzenia wyszedł bez szwanku.         

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę