Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Drodzy Mieszkańcy Ziemi Łomżyńskiej

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie głosy, które otrzymałem od Państwa w dniu wyborów, a zwłaszcza za 6522 głosy do Sejmiku Województwa. Ten wspaniały wynik umocnił moją pozycję i Platformy Obywatelskiej w naszym Regionalnym Parlamencie, a tym samym otworzył nową drogę do jeszcze bardziej wytężonej pracy na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Pozostając w ścisłym kontakcie wszystkich Państwa pozdrawiam Jacek Piorunek


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę