Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Cenny MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – ta powołana w ubiegłym roku instytucja miejska staje się coraz bardziej kosztowna. W pierwotnym budżecie miasta na ten rok na jej funkcjonowanie zapisano 2 mln 820 tys zł. W trakcie roku tę część budżetu kilkakrotnie zwiększano i ostatecznie z kasy miasta na ten cel ma zostać wydane o ponad 350 tys zł więcej. W przyszłym roku koszty funkcjonowania MOSIR-u będą jeszcze wyższe. W projekcie budżetu Łomży na 2011 rok zapisano na tę instytucję 5 milionów 590 tysięcy 365 złotych.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji to placówka zarządzająca zarządzająca obiektami sportowymi w Łomży: „starym” basenem przy „dziesiątce”, kompleksem boisk „Orlik” przy ul. Katyńskiej, dawną strzelnica na osiedlu Konstytucji 3 Maja, a także stadionem przy ul. Zjazd i niedługo także nowym basenem przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zarówno stadion jak o nowy basen „w koszty MOSiR-u wejdą w przyszłym roku i ten sposób można tłumaczyć gwałtowny wzrost budżetu tej instytucji. W przedstawionym przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego projekcie budżetu Łomży na 2011 rok na instytucje kultury fizycznej czyli MOŚiR zapisano 5 mln 590 tys 365 zł. To aż o 76% więcej niż ma wynieść ostateczny tegoroczny budżet placówki. Ponad połowę tej kwoty pochłoną wynagrodzenia pracowników, które wraz z pochodnymi oszacowano na poziomie 3 milionów 203 tysięcy 705 złotych.
Na inwestycje MOSiR zapisano ćwierć miliona złotych. Za te pieniądze mają zostać zakupione „system POS TV dla pływalni przy ul. Niemcewicza i Wyszyńskiego, wózek regałowy dla stadionu”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę