Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

US Grajewo najbardziej efektywny...

Urząd Skarbowy w Grajewie został liderem rankingu w kategorii najbardziej efektywnych małych US. Na piątym miejscu w tej kategorii uplasował się Urząd Skarbowy w Kolnie. Ranking po raz siódmy zorganizował Dziennik Gazeta Prawna pod patronatem Ministerstwa Finansów.

Wszystkie urzędy skarbowe podzielono, tak jak w roku ubiegłym, na cztery kategorie: wyspecjalizowane, czyli obsługujące „dużych” podatników oraz ze względu na liczbę zatrudnionych w nich pracowników – na urzędy duże, średnie i małe. Wszystkie urzędy poddano ocenie na podstawie dwóch kryteriów, skuteczności i efektywności. Skuteczność rozumiana była jako „bezbłędne orzekanie w sprawach podatkowych”. Natomiast przy kryterium efektywności, decydujące znaczenie odgrywał czas, w którym realizowano podstawowe zadania urzędu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę