Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Zimno, coraz zimniej...

Główne zdjęcie
źródło: pogodynka.pl

Śnieg, który rankiem przykrywał Łomżę nie powinien być zaskoczeniem. Idzie zima. Synoptycy przewidują, że opady śniegu mogą spotkać nas także tej nocy. Poza tym jest coraz chłodniej. W niedzielę rano w Łomży może być nawet minus 7 stopni Celsjusza.

Tej nocy w całym regionie będzie już poniżej zera, a w kolejnych godzinach zamiast się ocieplać będzie się ochładzać. W sobotę w najcieplejszym momencie dnia ma być minus 2 – 3 st. C..  Niestety stosunkowo silny wiatr z kierunków północno-wschodnich będzie powodował, że temperatura odczuwalna przez ludzi będzie wynosiła minus 12 – 14 st. C.
A w niedzielę o poranku prawdziwy już mróz.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę