Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Skok życia...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Alkohol i papierosy warte kilak tysięcy złotych ukradli dwaj młodzi mężczyźni z jednego ze sklepów spożywczych w gminie Turośl. 17 i 20-latek długo nie cieszyli się łupem. Kolneńscy policjanci szybko wytypowali podejrzanych. Odzyskali też skradziony towar, który złodzieje ukryli niedaleko miejsca kradzieży.

Jak podają policjanci dwaj zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami gminy Turośl. Obaj przyznali się do włamania w nocy z niedzieli na poniedziałek do miejscowego sklepu. Zabrali przede wszystkim papierosy i alkohol. Właściciel sklepu straty oszacował na kwotę około 6 tysięcy złotych.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę