Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Agresywny pacjent

Pijany pacjent szpitala demolował izbę przyjęć oraz szarpał i wyzywał personel. Agresywnego mężczyznę zatrzymali wysokomazowieccy policjanci. Trafił do izby wytrzeźwień. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Dzisiaj po północy dyżurny wysokomazowieckiej Policji został powiadomiony, że na drodze w miejscowości Dąbrówka Kościelna leży jakaś osoba. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że leżący na jezdni mężczyzna, od którego czuć było silną woń alkoholu, jest nieprzytomny. Funkcjonariusze od razu wezwali pogotowie. Chwilę później 23-latek karetką został przewieziony do szpitala. Tam około godziny 2.30, po przebudzeniu, wszczął awanturę. Był bardzo agresywny, demolował izbę przyjęć oraz szarpał i wyzywał personel. Na miejsce wezwani zostali policjanci. Jednak mężczyzna nie reagował na ich polecenia. Wtedy został obezwładniony i zatrzymany. Okazało się, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił do izby wytrzeźwień. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę