Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Decyzja środowiskowa dla Galerii Veneda

Główne zdjęcie
wizualizacja Galerii Veneda

Prezydent Łomży określił jakie wymogi musi spełnić inwestor, spółka Echo-Veneda, budując u zbiegu ul. Zawadzkiej i ul. Gen. W. Sikorskiego w Łomży Centrum Handlowego Galeria Veneda. Łączna powierzchnia terenu planowanej inwestycji wynosi ok. 2,84 ha. Dziś w ratuszu została wydana stosowana decyzja środowiskowa.

Przedsięwzięcie dla którego dziś wydano decyzję polega na budowie dwukondygnacyjnego obiektu Centrum Handlowego „Galeria Veneda” o całkowitej powierzchni ok. 40 tys m2, wraz z drogami wewnętrznymi i m.in. parkingiem na ok. 610 miejsc.

Inwestycja zrealizowana ma być przez kieleckiego developera Echo Investment, który o zgodę na wybudowanie hipermarketu w Łomży zabiega już od co najmniej 10 lat. W Galerii ma być  ok. 14 500 m2 powierzchni usługowo-handlowej. Już wcześniej zapowiadano, że mniej więcej połowę z tego zajmie hipermarket firmy Tesco, a w budynku ma być także pięciosalowe Multikino, oraz około 90 sklepów.

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę