Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

W miastach powiatowych bez dogrywek?

Cząstkowe dane z wyników głosowania w miastach powiatowych dawnego województwa łomżyńskiego wskazują, że w większości z nich nie potrzebna będzie druga tura wyborów. Dotychczasowi burmistrzowie wygrywają zdecydowanie w Kolnie, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem.

W Kolnie wybory wygrał dotychczasowy burmistrz Andrzej Duda, którego poparło  83,92% wyborców.
Dogrywki wyborczej raczej nie trzeba będzie organizować także w Wysokiem Mazowieckiem, oraz w Zambrowie. W Wysokiem zgodnie z cząstkowymi danymi prowadzi  dotychczasowy burmistrz Jarosław Siekierko – 68,11% poparcia, a w Zambrowie na obecnego burmistrza Kazimierza Dąbrowskiego głosowało 54,03% wyborców.  
Druga tura wyborów raczej będzie Grajewie. Cząstkowe dane wskazują, ze spotkają się w niej obecny burmistrz Krzysztof Waszkiewicz z 41,99% poparcia i Adam Kiełczewski na którego głosowało– 29,16% wyborców..

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę