Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wojewoda zachęca do wyborów

Maciej Żywno, wojewoda podlaski wydał specjalny apel w którym zachęca mieszkańców do udziały w wyborach. - Apeluję do mieszkańców województwa podlaskiego o pójście do urn wyborczych w niedzielę 21 listopada: dokonajcie suwerennego wyboru ludzi, którzy w samorządach lokalnych i regionalnym będą nas reprezentować i rozwiązywać problemy społeczne. To nasz przywilej, ale patrząc na poświecenie twórców niepodległej Rzeczypospolitej, to także nasza obywatelska powinność – napisał wojewoda.

Półtora roku temu zachęcałem wszystkich mieszkańców województwa podlaskiego, żeby wzięli udział w wyborach do Europarlamentu. Apelowałem też o udział w wyborach prezydenckich. Dziś proszę Was o uczestnictwo w wyborach samorządowych. Każde demokratyczne wybory są ważne, liczy się głos każdego obywatela, bo w ten sposób dajemy świadectwo, że „Polska” nie jest dla nas pustym słowem – podkreśla wojewoda Maciej Żywno.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę