Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Weekendowa Ferma Bydła w Łomży

W sobotę i niedzielę w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, odbędzie się III Konferencja / Wystawa Ferma Bydła. Targi są okazją do spotkania hodowców z przedstawicielami firm oferujących maszyny, urządzenia, pasze, zwierzęta itp. Nowością, jeśli chodzi o łomżyńską imprezę, będzie prezentacja na terenie otwartym maszyn zielonkowych, wozów paszowych, robotów udojowych i elementów wyposażenia obory czy ciągników.

Program Wykładów
Program Wykładów

Region łomżyński i województwo podlaskie to polskie zagłębie mleczarskie. Tu znajdują się najprężniejsze i największe zakłady mleczarskie, tu także rolnicy najwięcej inwestują w rozwój gospodarstw i osiągają najwyższe wydajności mleka. Nowym akcentem tegorocznej imprezy będzie również uroczyste wręczenie statuetek „MLECZNA PERŁA - Serowe Delicje Podlasia”, dla firm które wezmą udział w konkursie o najwyższą jakość serów produkowanych na tym terenie.

Współorganizatorem tej imprezy jest Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, na zaproszenie której, co stało się już tradycją łomżyńskiej imprezy, na uroczyste otwarcie wystawy przybędzie przedstawiciel Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Spotkania z przedstawicielami resortu cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony hodowców. Jest to bowiem doskonała okazja do zapoznania się z planami ministerstwa na najbliższą przyszłość oraz możliwość dyskusji na temat bieżącej sytuacji w rolnictwie, a w szczególności hodowli bydła i produkcji mleka.

Wzorem imprez odbywających się w Poznaniu, również w Łomży po raz pierwszy zorganizowany zostanie konkurs dla zwiedzających. Każdego dnia – jak zapewniają organizatorzy - do wygrania będzie laptop.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę