Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

"Mlekovita" odbiera puchar za zdobycie tytułu Najlepszej Spółdzielni Mleczarskiej w Polsce

Wysokomazowiecka "Mlekovita" uznana została za Najlepszą Spółdzielnię Mleczarską w Polsce i za Największego Eksportera Produktów Mleczarskich. Puchary za zwycięstwo w obu rankingach, ogłoszonych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Agencję Rynku Rolnego, kierownictwo "Mlekovity" odebrało dziś - pierwszego dnia Targów Branżowych "Mleko- Expo 2004" w Warszawie. O zwycięstwie w obu rankingach spółdzielni z Wysokiego Mazowieckiego zadecydowało to, że składający się z 11 zakładów holding skupił i przetworzył w ubiegłum roku 530 mln litrów mleka zaś około 1/3 całej produkcji wyeksportowano; m.in. na rynki unijne, amerykański i japoński.


Organizowane przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Targi w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbywają się po raz 13. i trwać będą do 10.listopada.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę