Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Hipermarket Tesco w Galerii Veneda

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać Galeria Veneda

Firma deweloperska Echo Investment, która w Łomży u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej planuje budowę galerii handlowej z hipermarketem zawarła z Tesco (Polska) umowę najmu powierzchni. Szacunkowej wartości 10-letniej umowy opiewa na 26 mln zł, poinformowała spółka w komunikacie.

„Na podstawie zawartej umowy wynajmujący zobowiązał się do wynajęcia ok. 7.591 mkw. powierzchni handlowej w przygotowywanym do realizacji centrum handlowym Galeria Veneda w Łomży przy ul. Zawadzkiej i Gen. W. Sikorskiego. Najemca prowadzić będzie w centrum działalność handlową i/lub usługową w postaci hipermarketu spożywczo-przemysłowego o nieograniczonym asortymencie towarów dla analogicznych sklepów sieci Tesco w Polsce.(...) Data otwarcia Centrum nastąpi w terminie nie później niż 22 miesięcy od dnia uzyskania przez Wynajmującego pozwolenia na budowę Centrum i uzyskania finansowania na jego realizację.
Wynajmującemu przysługiwać będzie prawo odstąpienia od niniejszej Umowy w terminie do 30 lipca 2012 roku w przypadku nie uzyskania przez Wynajmującego środków na finansowanie budowy Centrum przez bank lub nieuzyskania przez Wynajmującego pozwolenia na budowę w terminie do 30 czerwca 2012 roku. Najemca może rozwiązać umowę, jeśli Wynajmujący nie uzyska ostatecznego pozwolenia na budowę w terminie do dnia 30 listopada 2012 roku. W przypadku nie uzyskania przez Wynajmującego pozwolenia na budowę Centrum do dnia 30 czerwca 2013 roku niniejsza umowa ulegnie rozwiązaniu (...)" - czytamy  w komunikacie Echo Investment.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę