Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Zadłużona Łomża

W 2011 roku zadłużenie Łomży wyniesie niemal 85 mln zł. Kwota ta znajduje się Wieloletniej Prognozie Finansowej wraz z prognozą kwoty długu i spłat zobowiązań miasta Łomża, którą opublikowano wraz z projektem przyszłorocznego budżetu miasta. Z dokumentu wynika, że zadłużenie w przyszłym roku przekroczy 30% dochodów miasta, przy czym w kolejnych dwóch latach będzie dalej rosło, a wskaźnik ten miałby podskoczyć i w 2013 roku sięgnąć 37,35% dochodów.

Tylko w przyszłym roku na spłatę i obsługę długu Łomża ma wydać ponad 12 mln zł. W 2014 roku na ten cel pójdzie już ponad 19 mln zł. Z dokumentu wynika, że wydatki w związku ze spłatą tego zadłużenia Łomża będzie ponosić do 2021 roku.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę