Spotkanie - Profilaktyka próchnicy
Dnia 12 listopada 2010 r . przedszkolaki odwiedziła studentka piątego roku pielęgniarstwa Pani Anna Malinowska. Na spotkaniu z dziećmi omówiła metody zapobiegania próchnicy oraz wyjaśniła dlaczego koniecznie należy szczotkować zęby pastą z fluorem, przeznaczoną tylko dla dzieci, dwa razy dziennie. Dzieci dowiedziały się, że na szczoteczkę dostosowaną do ich małej buzi powinny nakładać odrobinę pasty ( ilość pasty winna być wielkości ziarna grochu); szczotkowanie powinno trwać co najmniej dwie minuty i wiele innych ważnych rzeczy o higienie jamy ustnej. Pani Ania przeprowadziła również naukę prawidłowego szczotkowania oraz omówiła znaczenie prawidłowej diety jako elementu profilaktyki. Na zakończenie przedszkolaki kolorowały zęby "chore" i "zdrowe", a także przybory do mycia zębów.
Serdecznie dziękujemy Pani Ani za tą pouczającą lekcję.
W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.
W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
- Analityki ruchu na naszych serwisach
- Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
- Personalizowania reklam
- Korzystania z wtyczek społecznościowych
Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).
W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.
Lista Zaufanych Partnerów
Wyrażam zgodę