Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad 20 km nowych dróg w powiecie łomżyńskim

Można już jeździć nową trasą Kownaty-Olszyny-Wiktorzyn-Żelechy-Kosaki, która łączy drogę wojewódzką nr 668 z krajową 64. W ramach tej inwestycji finansowanej z Regionalnego Programu Operacyjnego przebudowano w sumie 4 odcinki dróg powiatowych oraz jedną drogę gminną - w sumie ponad 17 km jezdni i dwa mosty. Koszt całego zadania - największego w historii powiatu łomżyńskiego - to 9 mln 300 tys. zł.

Powody do zadowolenia mają także mieszkańcy gminy Nowogród, którzy mogą korzystać już ze zmodernizowanego odcinka powiatowej drogi między Kupniną i Serwatkami. Tę inwestycje zrealizowano w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych z finansowym udziałem samorządów powiatowego i gminnego oraz budżetu państwa. Długość przebudowanego odcinka drogi w tym przypadku to ponad 3 km o wartości ponad 2 mln zł.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę