Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany jak z....

Kolneńscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego 56-letniego mieszkańca Łomży, który w tym stanie kierował busem. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie zastosował się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Zakaz ten dostał za jazdę po alkoholu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek tuż po godzinie 16.00 na trasie Mały Płock – Rogienice Wielkie. Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali kierującego volkswagenem transporterem który jechał całą szerokością jezdni. Okazało się, że od kierującego wyraźnie czuć było alkohol. Wynik przeprowadzonego badania był szokujący. Jak się okazało 56-letni mieszkaniec Łomży, miał ponad 2,5 promila. Policjanci ustalili, że zatrzymany kierował także pojazdem wbrew zakazowi sądowemu, po tym jak już wcześniej wpadł za jazdę po alkoholu. Zakaz prowadzenia pojazdów obowiązuje go do czerwca 2012 roku. Teraz mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazu sądowego. Za te przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę