Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Hubertus w Kisielnicy

Pogoń za lisem dla dorosłych i szukanie lisiej kity dla dzieci. Tak Hubertusa świętowali podopieczni i trenerzy ośrodka hipoterapii w Kisielnicy.

Każdego roku przechodzi w nim terapię ponad 100 dzieci. Jazda konna przekazuje wzorzec ruchu i redukuje napięcie mięśniowe.

"Dla dzieci to przede wszystkim zabawa, a nie rehabilitacja. Dlatego przynosi tak dobre efekty" - mówi kierownik Ośrodka Rehabilitacji Konnej w Kisielnicy, Romuald Wojtkowski.

Dzisiejsze konkurencje to dla wszystkich dzieci nagroda za cały rok ciężkiej pracy. Wiele dzieci przychodzi na zajęcia bardzo wcześnie rano albo po lekcjach. Spędzają w Kisielnicy kilka godzin dziennie. (lra)

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę