Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Portal internetowy ma przeprosić burmistrza Zambrowa

Burmistrz Zambrowa - Kazimierz Dąbrowski - otrzymał w przyspieszonym trybie wyborczym orzeczenie w sprawie atakującego go od dłuższego czasu portalu internetowego. Redaktor naczelny portalu "Życie Zambrowa" został zobowiązany do sprostowania w gazecie regionalnej i internecie stwierdzeń, które sąd okręgowy w Łomży uznał za nieprawdziwe, a odnoszących się do działań burmistrza Kazimierza Dąbrowskiego. Autor tekstów ma także zakaz rozpowszechniania tych informacji w przyszłości i powinien zapłacić 7,5 tys. złotych na rzecz Caritas Polska.

Kazimierz Dąbrowski kilkakrotnie już składał doniesienia na publikacje tego portalu do prokuratury, jednak postępowania były długotrwałe; tym razem, jako kandydat na to stanowisko na przyszłą kadencję, skorzystał z przyspieszonego trybu wyborczego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę