Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kandydat pracował w bezpiece

Jeden z kandydatów ubiegających się o mandat radnego Rady Miasta Łomża przyznał się do pracy „w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów”. Oświadczenia lustracyjne składane są wraz ze zgłoszeniem kandydatów w terytorialnych komisjach wyborczych.

Z obowiązku złożenia oświadczenia lustracyjnego zwolnione są tylko osoby urodzone po 31 lipca 1972 r. oraz obywatele Unii Europejskiej niebędący obywatelami polskimi. Jeśli któryś z kandydatów w oświadczeniu przyznał się do pracy lub współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa PRL treść tego oświadczenia lustracyjnego publikowana jest na obwieszczeniu wyborczym.
Wśród 254 kandydatów do Rady Miasta Łomży do pracy w organach bezpieczeństwa przyznał się tylko Janusz Śniedko kandydat z listy SLD.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę