Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Balkony do remontu

Ponad 100 tys złotych będzie kosztował remont balkonów budynków przy Dmowskiego. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży wraz z inspektorami nadzoru budowlanego zastanawia się, jak w sposób trwały i zgodny z architekturą zabudowy dokonać remontu balkonów w trzech blokach przy ulicy Dmowskiego. Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu po katastrofie budowlanej, kiedy oberwał się jeden z balkonów. Wykonana przez specjalistów z Polskiego Związku Inżynierów ekspertyza wykazała szereg uchybień konstrukcyjnych.

Naprawa balkonów dotyczy ok 200-stu mieszkań. Jednak MPGKiM jest właścicielem jedynie części lokali. Blisko połowa lokatorów wykupiła je na własność. Ci będą musieli zapłacić za remont z własnej kieszeni nawet do dwóch tysięcy złotych.
Mieszkańcy mogą starać się o kredyt z miasta na ten cel. Remonty balkonów w blokach przy ulicy Dmowskiego rozpoczną się na wiosnę. Do tego czasu MPGKiM wystosował zakaz używania balkonów przez mieszkańców.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę