Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Dwa medale Mistrzostw Europy

Dominik Seroka, uczeń II LO w Łomży, wywalczył dwa brązowe krążki na Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan, które w weekend odbyły się w Limassol na Cyprze. Pierwszy w konkurencji Kata indywidualne - Juniorzy, a drugi w konkurencji Fukugo, w której na poprzednich Mistrzostwach Europy zdobył złoty medal.

W kata indywidualnym pomiędzy pierwszym i trzecim miejscem było 0,5 punktu różnicy, więc poziom zawodników na podium był bardzo wyrównany.
- Z medalu w Kata jestem najbardziej zadowolony – mówi Dominik.  - Zawsze plasowałem się na Mistrzostwach Świata czy Europy tuż za podium na 4-5 miejscu. Tym razem do złota zabrakło naprawdę niewiele ale to jeszcze większy bodziec do ciężkiej pracy – podsumowuje medalista.
Dominik trenuje w klubie Dragon przy Szkole Podstawowej w Konarzycach, a jego szkoleniowcami są asystenci trenera Kadry Narodowej – Zbyszek Urbański (3 dan) i Adam Banach (3 dan).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę