Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PKS-y idą pod młotek

Do 15 listopada wojewoda podlaski czeka na inwestorów gotowych wziąć udział w prywatyzacji Przedsiębiorstw Państwowej Komunikacji Samochodowej w Łomży i Zambrowie. Są to jedne z ostatnich państwowych firm działające w regionie. W obu w sumie pracuje ponad 400 osób, a ich przychody w I półroczu tego roku łącznie osiągnęły ponad 12 i pół miliona złotych. Prywatyzacja PKS-ów ma odbyć się tzw. metodą bezpośrednią poprzez wniesienie państwowych firm do utworzonej z prywatnych inwestorem spółki.

Udział w prywatyzacji PKS-ów mogą wziąć zarówno inwestorzy krajowi jak i zagraniczni.
Dodajmy, że teraz w całym województwie podlaskim działa 26 firm państwowych. W byłym województwie łomżyńskim poza wystawionymi teraz do prywatyzacji PKS-ami jest jeszcze państwowe Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji, ale jego prywatyzacja została wstrzymana w oczekiwaniu na wyrok sądowy, który może pozbawić je całego majątku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę