Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


SZKOŁA BEZPIECZNA I PRZYJAZNA UCZNIOM

„Szkoła Bezpieczna i Przyjazna Uczniom” W ubiegłym roku szkolnym uczestniczyliśmy w kampanii „Szkoła Bezpieczna i Przyjazna Uczniom”, której inicjatorem była m.in. KWP w Białymstoku, Kuratorium Podlaskie. Szkoły uczestniczące w tym przedsięwzięciu (76 szkół w podlaskim) miały sprostać trudnemu zadaniu zapewnienia uczniom bezpiecznych i przyjaznych warunków do nauki. Pod koniec roku odwiedziła nas komisja złożona z przedstawicieli policji, kuratorium, straży pożarnej i inspekcji pracy, która skontrolowała i oceniła nasze działania w kierunku bezpieczeństwa uczniów. Jej decyzją znaleźliśmy się wśród 26 szkół, które otrzymały honorowy certyfikat bezpieczeństwa.

Elżbieta Szleszyńska
nie, 07 listopada 2010 12:31
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:29:52

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę