Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pożar w Laskowcu

W niedzielny poranek doszło do dużego pożaru w Fabryce Okien i Drzwi "Dobroplast" w Starym Laskowcu. W chwili przyjazdu jednostek straży pożarnej na miejsce pożarem objęta była część hali produkcyjnej nr 3 (ok 240 m2) – „Zespolenie pakietów szybowych”.

Jak informują strażacy ich działania polegały na podaniu prądów do wnętrza hali, oddymieniu pomieszczeń i wyniesieniu butli z gazem propan –butan 11 kg oraz butli z tlenem. Spaleniu uległo wydzielone pomieszczenie administracyjne w którym znajdowały się komputery i sprzęt biurowy oraz składowane w bezpośrednim sąsiedztwie pomieszczenia elementy do produkcji okien takie jak profile okienne i listwy aluminiowe. Zniszczeniu oraz zdeformowaniu uległy elementy ścienne hali oraz dachowe na długości ok. 15 metrów Uratowano pozostałą część hali produkcyjno-magazynowej wraz z linią technologiczną oraz składowanymi gotowymi produktami.
Nie wiadomo jeszcze, ile wynoszą straty, ani co było przyczyną pożaru. Ogień - wydobywający się z okien hali - zauważyli okoliczni mieszkańcy, w tym czasie na szczęście nikogo nie było w środku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę