Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Debaty wyborcze czas zaczynać

Dziś startują lokalne debaty wyborcze przed zapowiedzianymi na 21 listopada wyborami samorządowymi. W TVP Białystok wieczorem spotkają się najważniejsi kandydaci na prezydenta Łomży, a rano na antenie Radia Nadziej codzienne przedwyborcze spotkania rozpoczną kandydaci na radnych sejmiku z okręgu Łomża – Kolno – Grajewo.

- Do debaty zaprosiliśmy kandydatów, którzy mają szansę zdobyć największą liczbę głosów - mówi Andrzej Ciszewski, wydawca programu „Bez kantów”. - Kierowaliśmy się dwoma sondażami: wykonanym na zlecenie TVP oraz sondażem Informacyjnej Agencji Radiowej.
W programie „Bez kantów” o godz. 19. w TVP Białystok usiądą naprzeciw siebie: Jerzy Brzeziński - KWW SPŁ (od dwóch kadencji prezydent miasta), Mieczysław Czerniawski – SLD (były poseł), Lech Kołakowski – PiS (obecny poseł), Jacek Piorunek – PO (członek zarządu województwa podlaskiego).
- Na początek każdy z nich będzie miał dwie minuty na prezentację swojego programu, później cztery serie pytań i znowu po dwie minuty na odpowiedź - mówi Andrzej Ciszewski, wydawca w Telewizji Białystok.

Gośćmi Porannej Rozmowy Dnia (godz. 9.30) na antenie Radia Nadzieja będą zaś Mieczysław Bagiński – PSL (przewodniczący Sejmiku), Marek Olbryś – PiS (radny Sejmiku) i dr Krzysztof Sychowicz – PO (wykładowca PWSIiP w Łomży).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę