Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Stary Laskowiec: pożar w fabryce okien. Spaliła się jedna z hal

Kilkanaście jednostek straży gasiło pożar w Fabryce Okien w Starym Laskowcu pod Zambrowem. Spaliła się częściowo jedna z hal produkcyjnych. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Trwa dogaszanie pożaru.

Jak informuje Paweł Ostrowski z Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej - ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń biurowych i zaczął się rozprzestrzeniać na resztę hali o powierzchni 4 tysięcy metrów kwadratowych. Spłonęły materiały do produkcji okien PCV - tzw. profile, a także sprzęt komputerowy. Strażacy zdążyli wynieść na zewnątrz 11-kilogramową butlę z gazem propan-butan.

Nie wiadomo jeszcze, ile wynoszą straty, ani co było przyczyną pożaru. Ogień - wydobywający się z okien hali - zauważyli okoliczni mieszkańcy, w tym czasie na szczęście nikogo nie było w środku.

Fabryka okien w Laskowcu to jeden z największych tego typu zakładów w Polsce. Przy trzydziestu liniach produkcyjnych pracuje tam kilkaset osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę