Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Finał wyborczy w Łomży bez Brzezińskiego...

Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Homo Homini dla Polskiego Radia wynika, że w zbliżających się wyborach samorządowych w Łomży największe szanse na wejście do drugiej tury wyborczej mają Lech Antoni Kołakowski i Mieczysław Czerniawski. Obecny prezydent Jerzy Brzeziński jest dopiero trzeci i znacznie odstaje od poprzedzającej go dwójki. Z badania wynika też, że niemal co czwarty mieszkaniec jeszcze nie wie na kogo odda swój głos.

Wyniki badań prezentowane są na stronie internetowej Polskiego Radia.  Były to badania przeprowadzone telefonicznie, 28 października, na grupie 1098 osób, reprezentatywnej dla ogółu Polaków.  Błąd opracowania wynosi 3 procent. 
Na Lecha  Kołakowskiego z PiS chce zagłosować 18,9 procent badanych, na Mieczysława Czerniawskiego z SLD 17,0 procent. Jerzy Brzeziński ma 12,3 procent poparcia, a tuż za nim z 11,1 procentami jest Jacek Piorunek z PO i Andrzej Grodzki ze Stowarzyszenia Łomżyńskiego Filary, na którego chce głosować 10,8 procent ankietowanych.
Pozostała dwójka kandydatów ma znaczne niższe poparcie. Tadeusz Zaremba 3,7%, a Piotr Grabani 1,9%.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę