Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Białostocka adwokat usłyszała zarzuty przed łomżyńskim sądem

Zarzuty utrudniania śledztwa usłyszała przed łomżyńskim sądem białostocka adwokat. Katarzyna R. miała, wg prokuratury z Lublina, dwukrotnie udostępniać prokuratorskie dokumenty osobom, których dotyczyły i namawiać je do unikania aresztowania poprzez czasowe ukrywanie się.

Takie zgodne zeznania złożyli przed sądem Marek S. i jego ojciec Andrzej, ponieważ to oni właśnie skorzystali z przychylności pani adwokat. Nie mógł ich potwierdzić trzeci z odwiedzających wówczas kancelarię w Białymstoku Sylwester S., ponieważ niedługo po tej wizycie wyjechał z Polski na stałe.

Katarzyna R. nie przyznaje się do żadnego ze stawianych jej zarzutów. Twierdzi, że jej spotkania z panami S. związane były wyłącznie ze sprawami zawodowymi - udzielała im porad prawnych i proponowała swoje usługi, jeśli zaistniałaby taka potrzeba.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę