Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ogólnopolski Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich także w Łomży

Troje łomżyńskich mecenasów bierze udział w organizowanej już po raz czwarty przez Naczelną Radę Adwokacką akcji bezpłatnych porad. W sobotę na dyżury do tych kancelarii będą mogły przyjść osoby w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.

W skali kraju w sobotnią akcję zaangażowanych będzie ponad 950 adwokatów i aplikantów adwokackich. W Łomży tylko trójka: Andrzej Anusewicz - ul. Dworna 23A (w godz. 9-12), Grażyna Cymek - ul. Sadowa 2 (w godz. 9-15), Sebastian Wybranowski - ul. Dworna 18 (w godz. 9-15).

Organizatorzy akcji radzą, by przychodząc po poradę do adwokata, zabrać ze sobą możliwie pełną dokumentację danej sprawy (wszelkie umowy, akty notarialne czy pisma z urzędów), aby mecenasi mogli jak najpełniej poznać problem.

Pełna lista adwokatów biorących udział w akcji dostępna jest na stronie internetowej Naczelnej Rady Adwokackiej (www.nra.pl)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę