Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Znam go od Polski Ludowej...”

- Mietek Czerniawski jest człowiekiem z tej grupy, która uznaję za ludzi wartościowych – mówił Józef Oleksy, były premier z ramienia SLD, który w czwartek przyjechał do Łomży, by wesprzeć swojego partyjnego kolegę w walce o władze w samorządzie. Samej walki jednak nie było... Czerniawski m.in. kandydat na prezydenta Łomży z ramienia SLD, mówił, że nie chce i nie będzie nikogo atakował, a Oleksy dodawał, że „nie siła głosu i ostrość słów się liczą”.

Józef Oleksy i Mieczysław Czerniawski
Józef Oleksy i Mieczysław Czerniawski

Spotkanie z Józefem Oleksym było elementem samorządowej kampanii wyborczej SLD w Łomży. Przyszli na nie przede wszystkim kandydaci partii, a przewodniczył mu Mieczysław Czerniawski, który obok kandydowania na prezydenta Łomży, ubiega się także o mandat radnego w Sejmiku województwa. Czerniawski, poza zapowiedzią, że nie chce z nikim walczyć, nie składał także żadnych konkretnych obietnic wyborczych mówić, że nie chce obiecywać gruszek na wierzbie... Zapowiedział że swoich wiceprezydentów przedstawi w drugiej turze wyborów.
Józef Oleksy w swoim wystąpieniu, poza wychwaleniem Czerniawskiego, mówił o bolączkach Polski, a wśród nich wymieniał także system partyjny i tworzące się oligarchie w poszczególnych partiach.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę