Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Inwestycji w budżecie coraz mniej...

Jeszcze pod koniec sierpnia władze Łomży wartość inwestycji planowanych do wykonania na ten rok szacowały na ponad 111 milionów złotych. Teraz, choć minęło raptem nieco ponad dwa miesiące, wydatki te znacząco spadają. W opublikowanych propozycjach dokonania kolejnych zmian w budżecie Łomży kwota na inwestycje jest o niemal 1/5 mniejsza.

W przedstawionych przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego propozycjach zmian w budżecie miasta, które  radni Łomży mają przyjąć na przyszłotygodniowej, ostatniej w tej kadencji samorządu, sesji wydatki inwestycyjne zmniejszyły się do niespełna 91 mln zł. Cięcia tłumaczone są przede wszystkim zmianami harmonogramów robót na inwestycjach realizowanych z wykorzystaniem środków unijnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę