Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Na drzewie...

22-letni mężczyzna został rannych w wypadku jaki wczoraj po południu wydarzył się w Zawadach Przedmieściach. Jadący Szosa do Mężenina opel astra wypał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Ranny kierowca samochodu został zakleszczony z zniszczonej karoserii samochodu. Aby ekipa pogotowia ratunkowego mogła przewieźć go do szpitala strażacy musieli rozcinać zniszczony samochód.

Do wypadku doszło około godz 13.20. Prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, w wyniku której kierowca utracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi, po czym uderzył w jedno z wielu rosnących wzdłuż tej drogi drzew.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę