Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

PASOWANIE w grupie II

Dnia 28 października 2010r dzieci z grupy czterolatków zostały uroczyście pasowane przez Panią Dyrektor Jadwigę Juchniewicz. Przygotowania trwały dość długo pod czujnym okiem nauczycielek Pani Basi i Pani Asi. Uroczystość rozpoczęła sie powitaniem. Następnie Pani Dyrektor odczytała list od Krasnala Hałabały. Z treści listu wynikało, iż czterolatki są gotowe pokazać co potrafią i złożyć ślubowanie. Tak też się stało, dzieci pięknie śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i zatańczyły. Po złożeniu przyrzeczenia na ramieniu kazdego dziecka spoczął gigantyczny ołówek i Pani Dyrektor wypowiedziała słowa "Pasuję Cię na przedszkolaka". Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały słoneczne dyplomy i zrobiono zdjęcia . Tortem i słodki poczęstunkiem zakończono uroczystośc.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 03 listopada 2010 22:29
Data ostatniej edycji: cz, 04 listopada 2010 10:19:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę