Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Wszystkie numery już są

Miejska Komisja Wyborcza w Łomży przydzieliła numery list czterem lokalnym komitetom wyborczym, których kandydaci, obok kandydatów komitetów partyjnych (PiS, PO i SLD), ubiegają się o mandaty w Radzie Miasta Łomża. Dziś w MKW odbyło się specjalne losowanie.

W wyniku przeprowadzonego losowania „numer 10” przypadł liście Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Łomżyńskie Filary., „nr 11” KWW Prawicowe Porozumienie Samorządowo-Ludowe Wspólnota Samorządowa, „nr 12” KWW Samorządowe Porozumienie Łomży, a „nr 13” KWW  Wspólna Łomża.

Dodajmy, że kilka dni temu państwowa Komisja Wyborcza w Warszawie rozlosowała numery list komitetów partyjnych. Z numerem 1 startują kandydaci SLD, 2 - PSL, 3 - Polskiej Partii Pracy, 4 - PO, 5 - PiS.

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę