Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Wypadkowe popołudnie

Cztery osoby z ogólnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Łomży, pod wypadku drogowym do jakiego doszło wczoraj po południu w Jedwabnem. Jak informują strażacy strażacy zderzyły się tu renault kangoo i seat toledo.

Do wypadku w Jedwabem doszło kilka minut przed godz. 15.
Trzy godziny później do zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 63. Przed jadący drogą na odcinku pomiędzy małym Płockiem a Rogienicami renault trafic nagle wbiegł łoś. Kierowca samochodu, którym podróżowało siedem osób nie miał szansy wyhamować i  uderzył w duże zwierze. Na szczęście na szczęście kierowcy, żadnemu z pasażerów busa, nic się nie stało. 
Łoś zderzenia z samochodem przypłacił życiem.

Spokojny „Znicz”
Tymczasem jak podają policjanci, którzy w ciągu ostatnich czterech dni prowadzili akcję pod kryptonimem „Znicz”, okres ten minął stosunkowo spokojnie. W całym województwie podlaskim odnotowano tylko 8 wypadków drogowych w których 1 osoba zginęła a 10 zostało rannych. Policjanci zatrzymali też 49 nietrzeźwych kierowców

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę