Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zapaliło się od pieca

Nieprawidłowe składowanie, w pobliżu czynnych pieców, materiałów łatwopalnych było przyczyną dwóch pożarów do gaszenia których wzywani byli strażacy. Wczoraj po południu pożar wybuchł w kotłowni budynku warsztatowo-mieszkalnego w Piątnicy, a nocą paliło się w domu jednorodzinnym w Łomży. Na szczęście oba pożary szybko dostrzegli właściciele budynków, dzięki czemu straty udało się ograniczyć do minimum.

Jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży pożar w Piątnicy zauważono ok. godz. 15. na miejsce wysłano dwie jednostki straży z Łomży i Piątnicy. W domu w Łomży paliło się zaś o 2.30. Tym razem na miejsce udał się jeden zastęp strażaków. W obu przypadkach straty to okopcone ściany pomieszczeń budynków, a także uszkodzone znajdujące się w tych samych pomieszczeniach urządzenia pomiarowe, a w domy w Łomży także bojler.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę