Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Źródło: www.lks.lomza.tk

Zagrać dla kibiców

Już w najbliższą sobotę, 6 listopada ŁKS rozegra ostatni mecz w tej rundzie przed własną publicznością. Będzie to za razem ostatni mecz o punkty na obecnie wyglądającym stadionie (wiosną rozpoczyna się jego gruntowny remont). Zarówno klub jak i kibice organizują się na ten mecz. Klub jak może promuje sobotni "występ" zachęcając do jak najliczniejszego przybycia na łomżyński stadion. Kibice ze swojej strony zapowiadają dobrą atmosferę oraz oprawę spotkania. Można powiedzieć, że miasto żyje tym meczem a przeciwnik ŁKS-u jest też nie byle jaki.

Teraz troche o drużynie naszego spotoniego rywala. Rezerwy słynnej Legii są tak samo jak nasz zespół beniaminkiem 3 ligi. Początek rozgrywek może nie był w ich wykananiu najlepszy, ale teraz zespół ten zajmuje fotel lidera rozgrywek. Na własnym stadionie Legia II wygrała 6 spotkań i tylko jedno zakończyło się podziałem punktów. Co bardziej w tej chwili nas interesuje drużyna ta, zarówno jak i my gorzej gra na wyjazdach gdzie odniosła tylko jedno zwycięstwo (przyp. 0-1 z Gwardią Warszawa). Oprucz kibiców kolejnym środkiem mobilizujących naszych piłkarzy będzie obecność z rezerwach Legii zawodników znanych z boisk pierwszoligowych (skład Legii II w meczu z Ceramiką Paradyż: Zaremba - Starowicz, Rosłoń, Leo, Poledica - Garlej, Kowalski, Magiera, Stanford - Wróblewski, Korzym).
Naszej drużynie w przeciwieństwie do sobotniego rywala początek rundy wyszedł dobrze, a ostatnie mecze rozegrane zostały przegrane po słabej grze całego zespołu z rywalami z dolnej półki 3 ligi. Możemy mieć tylko nadzieję, że nasi piłkarze zmobilizują się na ten mecz i pokażą kibicom jak potrafią grać w piłkę oraz, że potrafią przezwyciężyć "kryzys".
Mamy nadzieję, że zarówno jak piłkarze, tak i kibice mile nas zaskoczą tłumnie przybywając na stadion aby podziękować zawodnikom za całą rundę w ich wykonaniu. Stwórzmy niepowtarzalną atmosferę, aby piłkarzom lepiej grało się przy komplecie publiczności. Tak więc zapraszam wszystkich w sobotę na godzinę 13:00 na stadion miejski w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę