Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

III Praska Dycha

Bardzo dobrze zaprezentował się „Team Łomża” czyli biegacze z Łomży, którzy wystartowali w niedzielę w biegu na dystansie 10 km w Parku Skaryszewskim w Warszawie. W biegu tym wystąpiła rekordowa liczba 586 uczestników z Polski oraz zagranicy. Wygrał Michał Breszka (Lębork) z czasem 31.44, przed Jean Marc Leandro (Monaco – 32.19) i Pawłem Grygo z LŁKS Prefbet Śniadowo- Łomża (32.38). Łomżanin w kategorii wiekowej M 30 był pierwszy.

W biegu tym wystartowała jeszcze trójka łomżan. Dariusz Szymański z czasem 37.16 w klasyfikacji generalnej zajął 10. miejsce, a w kat wiekowej M 40 był trzeci, Andrzej Godlewski, który uzyskał rekord życiowy 37.27, linię mety przebiegł jako 12. zajmując w swojej kategorii wiekowej trzecie miejsce, a Jacek Dłużniewski (czas 41.12) w kat M 30 został sklasyfikowany na 12. pozycji.
Organizatorzy oprócz klasyfikacji  indywidualnej przeprowadzali również klasyfikację zespołową. Łomżanie wystąpili pod nazwą „Team Łomża”, ale ze względu na brak kobiety w drużynie nie byli klasyfikowani. 
- Sylwia Cymek, obecnie jedna z lepszych w regionie w biegach ulicznych, nie mogła z nami  wystartować bo pracowała. Szkoda, bo dobry występ mężczyzn pozwalał realnie myśleć o pierwszym miejscu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę