Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Wizną

Cztery osoby zostały ranne w wypadki jaki nocą wydarzył się w okolicach wsi Ruś pod Wizną. Zderzyły się osobowy fiat uno i bus - mercedes vito. W wyniku zderzenia mercedes dachował, a fiat został niemal doszczętnie zniszczony. Zakleszczonego w zgniecionej karoserii samochodu rannego kierowcę uno musieli wycinać strażacy.

Do wypadku doszło około godz. 21.20. Jak informuje policja sprawca wypadku był 32-letni mieszkaniec Łomży, który jadąc fiatem uno drogą od wsi Burzyn i wjeżdżając na 64 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mercedesowi vito, którym kierował 20-letni mieszaniec Łomży.

Pasażerowie samochodów, poza kierowcą uno, sami opuścili pojazdy. Niemniej przybyłe na miejsce ekipy pogotowia ratunkowego cztery ranne osoby przewiozły do szpitala. Poza kierowcą uno byli to także dwaj pasażerowie z tego samochodu i pasażerka z mercedesa. Ta trójka po opatrzeniu ran jeszcze nocą opuściła szpital.

 

 

cz
śr, 27 października 2010 07:23
Data ostatniej edycji: śr, 27 października 2010 07:41:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę