Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

„Naloty” na targowiska

Kilkadziesiąt litrów nielegalnie sprzedawanego spirytusu, kilka tysięcy paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy a także dziesiątki wystawionych mandatów na łączną kwotę ponad 56 tys zł to efekt akcji policjantów i funkcjonariuszy Urzędu Celnego, Izby Celnej oraz Urzędu Kontroli Skarbowej na targowiskach w Łomży i Nowogrodzie.

Nalot służb na targowisko w Nowogrodzie odbył się w ostatnią sobotę. Jak informują policjanci na Targowisku Miejskim w Nowogrodzie ujawniono i zabezpieczono ponad 1100 paczek papierosów i kilkanaście litrów spirytusu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Ponadto przeprowadzone czynności kontrolne w związku z ujawnionymi nieprawidłowościami w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej skutkowały nałożeniem kilkudziesięciu mandatów na łączną kwotę ponad 30 tysięcy złotych.

Dwa tygodnie wcześniej identyczna akcja została przeprowadzona na Targowisku Miejskim w Łomży. Wówczas u kilku osób ujawniono i zabezpieczono prawie dwa tysiące paczek papierosów i kilkadziesiąt litrów spirytusu bez polskich znaków skarbowych akcyzy, a suma mandatów, które wystawiono w związku z ujawnionymi nieprawidłowościami w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej sięgała 26 tysięcy złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę