Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Wypadkowy weekend

Cztery wypadki drogowe wydarzyły się w weekend w Łomży i najbliższej okolicy. Na szczęście nikt w nich nie zginął choć niektóre z nich wyglądały bardzo groźnie.

Do pierwszych wypadków doszło w piątkowe popołudnie. Najpierw w Konatach 20-letni kierowca samochodu marki BMW potrącił 81-letnia pieszą, która - jak informują policjanci – prawdopodobnie wtargnęła na jezdnię wprost pod koła samochodu. Tego samego dnia w Szumowie kierowca citroena wyjeżdżając ze stacji paliw wymuszał pierwszeństwo przejazdu na oplu vectrze, a w efekcie zderzenia obu samochodów 13-letni pasażer opla trafił do szpitala. 
Kolejne wypadki wydarzyły się w sobotni wieczór. Około 19.30 na drodze Gąski – Laski w gminie Zbójna – 18-letni kierowca audi na prostym odcinku drogi – z nieznanych przyczyn – zjechał na pobocze i bokiem uderzył w przydrożne drzewo. Prędkość przy jakiej doszło do wypadku musiała być duża, bo audi rozpadło się na dwie części. Ciężko ranny został kierowca przewieziony do szpitala.
Kilkadziesiąt minut później doszło jeszcze do jednego wypadku tym razem na skrzyżowaniu Nowogrodzkiej i Strzelców Kurpiowskich w Łomży zderzyły się mazda z lanosem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę