Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Pow. łomżyński: pijany 16-latek dachował

Dachowanie bez prawa jazdy - taki jest finał nocnej przejażdżki 16-latka. Do zdarzenia doszło przed 3:00 w sobotę rano (23.20) w miejscowości Ratowo - Piotrowo w powiecie łomżyńskim.

16-letni kierowca mitsubishi lancera jechał zbyt szybko i stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i dachowało. Jak poinformowali interweniujący strażacy, autem jechał także 18-letni pasażer. Obaj doznali niewielkich obrażeń. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję. Okazało się, że kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz czeka go sąd za jazdę po pijanemu, a na możliwość wyrobienia prawa jazdy może poczekać nie 2 lecz nawet 12 lat.

210204100642.gif
cz
so, 23 października 2010 16:21
Data ostatniej edycji: so, 23 października 2010 16:36:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę