Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Sałatka z marihuaną

Główne zdjęcie
zielone kuleczki to marihuana (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Dostarczenie osadzonym w więzieniach narkotyków nie jest łatwe, ale to wcale nie oznacza, że prób przemycenia środków odurzających „za kraty” nie ma. Co jakiś czas strażnicy więzienni z podłomżyńskich więzień informują policję o kolejnej ujawnionej próbie. W czwartek ich podejrzenia wzbudziła sałatka warzywna przesłana jednemu z aresztantów. Były w niej podobne do zielonego groszku zawiniątka.

Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Zambrowa, którzy chcą ustalić kto był nadawcą paczki.

Przypomnijmy już wcześniej narkotyki ujawniano m.in. w przesyłanym więźniom koreczkach śledziowych, kiełbasie i zielonym groszku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę