Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Niszczyli dla zabawy...

Na ponad dwa tysiące złotych zostały wycenione straty jakie spowodowało trzech kilkunastoletnich chłopców ze Starych Kupisk pod Łomżą. Dwóch 14-latków i jeden 13-latek np. dla zabawy wrzuciło petardy do wentylatorów w sali gimnastycznej miejscowej szkoły.

Do zdarzenia doszło w ostatnia sobotę. Oba wentylatory zostały uszkodzone, a straty wyceniono na 650 zł. Policjanci stosunkowo szybko ustalili żartownisiów. Okazało się, że to miejscowi - dwaj 14-latkowie i jeden 13-latek. Okazało się także, że  to nie był jedyny „numer” jaki wspólnie zrobili. Nastolatkowie kilka dni wcześniej uszkodzili m.in  jedne z dystrybutorów na miejscowej stacji paliw, oraz wybijając szybę włamali się do samochodu skąd skradli pozostawiony portfel. Właściciel stacji paliw straty oszacował na ok. 1000 zł, a właściciel samochodu na 400 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę